DevOps Engineer/Wdrożeniowiec
Power Media
Kraków, PL
1 d. temu
source : Bulldogjob

Wymagane na tym stanowisku : C# - Bardzo dobrze.NET - Bardzo dobrzeMS SQL - Bardzo dobrzeRabbitMQ - Bardzo dobrzeLinux - DobrzeWindows - DobrzeContinuous Delivery - DobrzeContinuous Integration - DobrzeGit - DobrzeAnsible - DobrzeInne Wymagania : Poziom doświadczenia : MidDoświadczenie w dostarczaniu i administracji aplikacjami webowymi opartymi o mikroserwisy na środowiskach systemowych produkcyjnych i nieprodukcyjnych (stack C#, .

net, MSSQL, RabbitMQ)Dobra, praktyczna znajomość systemów operacyjnych Linux i Windows;Doświadczenie w analizowaniu i rozwiązywaniu problemów systemów rozproszonychZnajomość paradygmatów sieciowych, zagadnień związanych z równoważeniem obciążenia, DNS itp.

Zrozumienie aspektów bezpieczeństwa, monitorowania i wydajności architektury platformy i aplikacjiDoświadczenie w budowaniu automatycznych procesów CI i CDZnajomość narzędzi automatyzujących takich jak ansible, terraform itp.

Doświadczenie z GITUmiejętność zarządzanie zmianą i wersjonowaniem (aplikacja i baza)Prawo jazdy kat. BGotowość do delegacjiProjekt, w którym możesz pracować : Dla naszego Klienta, producenta oraz integratora rozwiązań teleinformatycznych, umożliwiających wsparcie procesów obsługi klienta oraz zwiększenie efektywności organizacji , poszukujemy DevOps Engineer’a.

Oferujemy : Umowa o pracę lub B2BPracę przy projektach o bardzo dużej rozpoznawalności w PolscePracę z najnowszymi technologiamiMiłą atmosferę w doświadczonym zespoleElastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnejDostęp do platformy szkoleniowej Pluralsight.

comUczestnictwo w konferencjach i szkoleniachMożliwość korzystania z biblioteki firmowejBenefity : Karta multisport, opieka medyczna LuxMed, ubezpieczenie na życie, owoce

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku