Księgowy AR/GL
Arche Consulting
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Dla Shared Service Center w Warszawie poszukujemy : Księgowych AR / GL na stanowiska specjalistyczne oraz seniorskie. Dołączając do zespołu będziesz mieć możliwość brania udziału w migracji procesów.

Poszukujemy osób samodzielnych, nastawionych na rozwój zawodowy. Obowiązki : - realizacja zadań związanych z pracą w obszarze AR oraz częściowo GL, - sporządzanie okresowych zestawień i raportów, - przetwarzanie i zarządzanie danymi finansowo-księgowymi, - zapewnienie poprawności wprowadzanych danych, - udział w migracji procesów do Polski (m.

in. zarządzanie i koordynacja procesu, ustalanie harmonogramu przejścia, szkolenia, sprawozdawczość), - przygotowywanie pełnej dokumentacji procesu i procedur związanych z migracjami, - koordynacja i przekazywanie wiedzy na temat procesów innym członkom zespołu.

Wymagania : - 2-3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w SSC / BPO w środowisku międzynarodowym, - wykształcenie wyższe kierunkowe mile widziane, - dobra znajomość ogólnych procedur księgowych, - doświadczenie w dziale AR oraz częściowo w GL, - znajomość przepisów dotyczących środków trwałych, - znajomość języka francuskiego i angielskiego na poziomie min.

B2, - znajomość systemu SAP, - bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, - gotowość do podróży służbowych.

Nasz Klient oferuje : - stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, - pakiet świadczeń dodatkowych, - możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy, - możliwość podniesienia kompetencji zawodowych w międzynarodowym środowisku, - rozwój zawodowy w obszarze księgowości.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku