Analityk systemowy / Specjalista ds. dokumentacji technicznej
Apator SA
Apator Telemetria
4 d. temu

Zadania

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy m.in. :

  • Tworzenie, aktualizacja i redagowanie dokumentacji projektowej, użytkownika oraz instalacyjnej we współpracy z projektantami
  • Tworzenie przypadków użycia we współpracy z projektantami
  • Zbieranie i dokumentowanie wymagań we współpracy z Kierownikiem projektu, projektantami
  • Współpraca z zespołem R&D
  • Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane kierunki : Elektronika, Informatyka, Robotyka)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność, skrupulatność i odpowiedzialność
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej, projektowej, przypadków użycia
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie
  • Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ogromnym potencjale i dynamice
  • Pracę w oparciu o uznane standardy np. IIBA BABOK, PMI BA, UML, REQB
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych