Koordynator Projektów
S&P Partners Kubicki Sp. K.
Warszawa, PL
3 d. temu
source : RocketJobs

S&P Partners Kubicki Sp. k.

Jesteśmy agencją marketingową zajmująca się kompleksową obsługą programów edukacyjnych oraz eventów : stacjonarnych i on-line (webinaria, streamingi na żywo).

Tworzymy kampanie promocyjne, bazując na innowacyjnych narzędziach technologicznych i wykorzystując atrakcyjne kanały komunikacji.

Nie boimy się wyzwań i działań nieszablonowych, dlatego do Naszego Zespołu poszukujemy kreatywnych ludzi z pasją w działaniu!

W związku z rozwojem Zespołu poszukujemy na stanowisko Koordynatora Projektów

Miejsce pracy : Warszawa

Jesteś osobą komunikatywną i stawiasz na rozwój osobisty,?

Masz w sobie nieograniczony zapał i nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych?

Chcesz koordynować ciekawe projekty i rozwijać się w agencji marketingowej?

Opis stanowiska :

  • realizacja bieżących projektów marketingowo-informatycznych;
  • kontrola kosztów i realizacja założonego budżetu;
  • kreowanie rozwiązań marketingowych i koncepcji projektów;
  • nawiązywanie współpracy i budowanie długotrwałych relacji z klientami;
  • organizacja eventów z uwzględnieniem transmisji online : koordynacja produkcji streamingowych ze studia i nadzór nad realizacją filmowo-fotograficzną;
  • Wymagania :

  • doświadczenie w branży reklamowej / marketingowej, preferowane w branży farmaceutycznej (nie jest to warunek konieczny);
  • doświadczenie w pracy związanej z samodzielnym prowadzeniem projektów;
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i zarządzania budżetem;
  • umiejętności tworzenia prezentacji;
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku;
  • biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Microsoft Office ;
  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego;
  • wysoka kultura osobista i rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych;
  • precyzja, sumienność, dyspozycyjność;
  • Oferujemy :

  • zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie;
  • możliwość realizacji własnych pomysłów w ciekawych, nowatorskich projektach wykorzystywanych przez globalnych liderów;
  • odpowiedzialne stanowisko i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
  • benefity (MultiSport, opieka medyczna);
  • Informujemy, że administratorem danych jest S&P Partners Kubicki Sp. k z siedzibą w Poznaniu (60-319) , ul. Ptasia 10 (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczeg...more