Specjalista ds. personalnych
Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.
Katowice, śląskie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach, którego podstawową dziedziną działalności jest ujmowanie, uzdatnianie i sprzedaż hurtowa wody pitnej, poszukuje kandydata na stanowisko

Główny zakres obowiązków :

  • prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz akt pracowniczych
  • sporządzanie wszelkich dokumentów związanych z nawiązaniem, zmianą oraz rozwiązaniem stosunku pracy
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy oraz urlopów
  • prowadzenie spraw dotyczących badań lekarskich
  • aktualizacja danych kadrowych i płacowych pracowników w systemie informatycznym
  • wystawianie dokumentów i zaświadczeń o zatrudnieniu
  • nadzorowanie procesu adaptacji nowych pracowników
  • prowadzenie spraw związanych z planowaniem i organizacją szkoleń pracowników
  • prowadzenie dokumentacji związanej z ISO
  • udział w projektowaniu i wdrażaniu projektów HR
  • planowanie, monitorowanie i realizacja działań HR
  • opracowywanie raportów i zestawień
  • Wymagania : Niezbędne :

    Niezbędne : Wykształcenie

    Wykształcenie

  • wyższe z obszaru prawa pracy
  • Doświadczenie zawodowe

  • min. 3 lata prowadzenia spraw pracowniczych
  • Kompetencje

  • Znajomość :
  • prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • przepisów o ochronie danych osobowych
  • obsługi programu Płatnik
  • prawa zamówień publicznych
  • obsługi aplikacji MS Office
  • Umiejętności

  • Umiejętność :
  • abstrakcyjnego myślenia
  • organizowania pracy własnej
  • interpersonalne
  • pracy w zespole
  • Cechy osobowościowe

  • skrupulatność i rzetelność
  • potrzeba rozwoju zawodowego
  • komunikatywność
  • dyskrecja
  • otwartość na zmiany
  • Wykształcenie

  • wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi

  • znajomość obsługi programu Impuls
  • Oferujemy :

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w ramach stosunku pracy
  • pracę w doświadczonym zespole w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • Zgłoś tę pracę