Zatrudnię recepcjonistów
CKB Rubin
Łódź, Łódzkie
5 d. temu
source : Lento.pl

Recepcjonista / ka w obiekcie konferencyjnym Miejsce pracy : Łódź Opis stanowiska :

  • Kompleksowa obsługa recepcji
  • Bezpośrednia obsługa gości ( prezentowanie oferty obiektu, meldowanie i wymeldowywanie gości, udzielanie wszelkich informacji, obsługa gości w trakcie pobytu itp. )
  • Rozliczanie usług ( uzgadnianie, przygotowywanie i wystawianie faktur za usługi),
  • Przyjmowanie rozmów telefonicznych
  • Prowadzenie korespondencji e-mailowej
  • Obsługa korespondencji pocztowej wychodzącej i przychodzącej
  • Sporządzanie raportów sprzedażowych i kasowych
  • Kontrola czystości pokoi hotelowych
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy Wymagania :
  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonisty
  • Znajomość profesjonalnych standardów obsługi klienta
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Duża samodzielność, łatwość uczenia się i rozwiązywania problemów
  • Biegła znajomość obsługi komputera i programów MS Office
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Wysoka kultura osobista i pewność siebie
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym Oferujemy :
  • Pracę w nowoczesnym miejscu o wysokim standardzie
  • Pracę w gronie profesjonalistów
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji Osoby spełniające wymogi i zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.