Koordynator ds. rekrutacji dawców
Fundacja DKMS
Warszawa, mazowieckie, Polska
‎21 godz. temu
source : Pracuj.pl

Miejsce pracy : Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, organizowanie i przeprowadzanie akcji rejestracji potencjalnych Dawców szpiku i komórek macierzystych oraz pozyskiwanie funduszy w całej Polsce.
  • Bliska współpraca z pacjentami, ich rodzinami i przyjaciółmi w trakcie planowania akcji rejestracji.
  • Organizowanie szkoleń, prezentacji w zakresie idei dawstwa szpiku wobec różnej kategorii odbiorców.
  • Aktywny kontakt z mediami w celu propagowania akcji w mediach oraz przygotowywanie komunikatów prasowych w imieniu Fundacji DKMS.
  • Wykonywanie wszystkich czynności po akcji rejestracji potencjalnych Dawców szpiku raportowanie wyników akcji, darowizn pieniężnych w bazie danych Fundacji DKMS, sprawdzanie wypełnionych formularzy rejestracyjnych.
  • Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy i efektywne zarządzanie czasem.
  • Łatwość nawiązywania relacji z nowymi osobami.
  • Pewność siebie, pozytywna postawa.
  • Zdolność do pracy samodzielnej i zespołowej.
  • Gotowość do podróżowania przez 40% czasu pracy z weekendami włącznie.
  • Prawo jazdy kategorii B i dobre, praktyczne umiejętności prowadzenia samochodu.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1, którą zweryfikujemy podczas rozmowy rekrutacyjnej.
  • To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).
  • Pracę w organizacji, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi.
  • Możliwość rozwoju osobistego w szybko rozwijającej się organizacji działającej w międzynarodowym środowisku.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zespole pełnym energii i zapału.
  • Pakiet benefitów po okresie próbnym.
  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • karty przedpłacone
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • Etapy rekrutacji

  • Spotkanie online z TL działu
  • Test spr.dopasowanie osobowowości i test językowy
  • Spotkanie online z menedżerem HR i menedżerem działu
  • Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".