Inspektor jakości - Biskupice podgórne
SGP
Kobierzyce, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl
 • Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe lub szukasz stałego zatrudnienia, a jednocześnie interesuje Cię rozwój w branży produkcyjnej, mamy dla Ciebie propozycję pracy : Inspektor jakości Miejsce pracy - Biskupice Podgórne NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA! Twoja praca będzie polegała na : -ocenie wizualnej produktu końcowego (Pack);
 • pomiarach spadku napięcia Pack, podłączaniu sprzętu pomiarowego, odczytaniu wyników oraz zapisaniu danych w programie Excel.
 • Nasze oczekiwania : - dobra organizacja własnej pracy; - dyspozycyjność do pracy w godzinach 7-19 od poniedziałku do piątku;
 • zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków; - mile widziane uprawnienia SEP E1. Oferujemy : - umowę zlecenie z możliwością dłuższej współpracy;
 • stawkę godzinową 20 zł brutto. Jeśli ta oferta Cię zainteresowała - zapraszam do kontaktu. SGP Sorting Group Poland - jesteśmy firmą outsorcingową, która dostarcza wykwalifikowanych pracowników na linie produkcyjne naszych klientów.
 • Osoby zainteresowane współpracą z SGP - Sorting Group Poland prosimy o przesyłanie CV i dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez SGP Sorting Group Poland Sp.

  z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Legionów 92, 42-202 Częstochowa, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku