Absolwenci z językiem niemieckim lub francuskim (księgowość/ customer service)
Antal Sp. z o.o.
Kraków, Polska
6 d. temu

Opis stanowiska :

  • Współpraca z innymi zespołami w Polsce i za granicą,
  • Terminowe wprowadzanie danych do systemu,
  • Przygotowywanie raportów,
  • Weryfikacja danych w systemie,
  • Uczestniczenie w spotkaniach z innymi zespołami / działami firmy,
  • Rozwiązywanie problemów i delegowanie ich do odpowiednich osób w organizacji.
  • Wymagania :

  • Biegła znajomość języka niemieckiego (C1) oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego (min.B2),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • Chęć rozwoju w międzynarodowym środowisku.
  • Oferujemy :

  • Możliwość kariery, zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet świadczeń dodatkowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje,
  • Możliwosć pracy z biura lub zdalnie
  • Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl