Agencja Celna Akcyza-Zone zatrudni osobę do pracy w biurze
AGENCJA CELNA ZATRUDNI OSOBĘ Z SAMOCHODEM DO BIURA I ZAŁAT
Warszawa, Mazowieckie
4 d. temu
source : Lento.pl

AGENCJA CELNA ZATRUDNI OSOBĘ Z SAMOCHODEM DO BIURA I ZAŁATWIANIA FORMALNOŚCI URZĘDOWYCH Agencja Celna Akcyza-Zone z oddziałem Warszawa Mokotów ul.

Postępu 13 zatrudni osobę w każdym wieku chętną do pracy i sumienną. Praca w godzinach 8 : 00 - 16 : 00 pn-pt Do jej obowiązków należało będzie : -

obsługa klientów agencji celnej - wprowadzanie danych do komputera - podstawowe obowiązki biurowe (skaner, drukarka, ksero, pakiet office) -

początkowo przede wszystkim załatwianie formalności w Urzędzie Celnym i Wydziale Komunikacji dotyczących rejestracji pojazdów -

obsługa klientów obcojęzycznychNasza firma zajmuje się rejestracją pojazdów sprowadzonych z zagranicy dla naszych klientów.

Od kandydatów nie wymagamy szczególnego doświadczenia poza znajomością płynnie jednego języka obcego, oraz obsługi komputera, wszystkiego nauczą się Państwo u nas.

Na początek wynagrodzenie ok 2000 zł na rękę.Na CV wraz z listem motywacyjnym czekamy do dnia 30 listopada 2016 roku. Języki obce i prawo jazdy oraz własny samochód będą dodatkowym atutem (proszę o informację w CV)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku