Inżynier sprzedaży, branża HVAC
Proguest Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie
‎9 godz. temu
source : Lento.pl

Międzynarodowa hurtownia instalacyjna specjalizująca się w klimatyzacji, wentylacji, technice sanitarno - grzewczej poszukuje kandydata na stanowisko : Inżynier ds.

Sprzedaży Wentylacji i Klimatyzacji Obszar : woj. małopolskie Zadania : - współudział w przygotowaniu strategii sprzedaży - opracowanie planu sprzedaży branży Klimatyzacja - Wentylacja - prowadzenie negocjacji handlowych - budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi i obecnymi Klientami - realizacja założonego budżetu sprzedaży na inwestycjach - monitoring rynku inwestycji budowlanych oraz ofert konkurencji Wymagania : - doświadczenie na podobnym stanowisku - znajomość asortymentu i rynku - łatwość w nawiązywaniu kontaktów - umiejętność prowadzenia negocjacji z klientami i producentami - samodzielność w działaniu - dyspozycyjność - mile widziane doświadczenie w kierowaniu zespołem - mile widziana znajomość j.

angielskiego - prawo jazdy kat. B Firma oferuje : - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - wysokie wynagrodzenie + nagrody - wsparcie we wdrożeniu się w obowiązki - pracę w hurtowni o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość zdobywania doświadczenia i rozwoju zawodowego - karty medyczne i Multisport

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku