Sprzedawca samochodów używanych
KOMIS NOWY SĄCZ
Nowy Sącz, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Komis Samochodowy w Nowym Sączu poszukuje osoby na stanowisko sprzedawcy. Jeśli lubisz pracować z ludźmi, posiadasz doświadczenie w sprzedaży, a kontakt z klientem nie jest Ci obcy - to praca dla Ciebie.

Jakie bedą twoje obowiązki : Dbałość o ekspozycje pojazdów, Zamieszczanie ofert na portalach ogłoszeniowych, Przygotowywanie i dbałość o dokumenty sprzedażowe, Szukamy osoby odpowiedzialnej,kulturalnej i przede wszystkim uczciwej.

Warunek konieczny prawo jazdy kat. B Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Oferujemy : Umowa o pracę po okresie próbnym.

Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja od sprzedaży.Dodatkowe bonusy po osiągnięciu planu. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i nr telefonu wraz z adnotacją : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku