Młodszy specjalista ds. wsparcia klienta z j. niemieckim
Atos
Bydgoszcz, Bydgoszcz, PL-Poland
3 d. temu

Publish Date : Jan 11, 2022 Location :

O Atos

  • Lider w transformacji cyfrowej zatrudniający 120 000 pracowników w 73 krajach
  • Dostawca usług zarządzania insfrastrukturą IT, integracji systemów informatycznych, outsourcing’u i doradztwa IT
  • Światowy partner IT Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich
  • Czterokrotny laureat certyfikatu Great Place to Work
  • Blisko 5000 pracowników w 8 miastach : Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Łódź, Opole
  • Zakres obowiązków :

  • Profesjonalna obsługa Klientów niemieckojęzycznych ( Niemcy, Austria, Szwajcaria)
  • Wsparcie telefoniczne użytkowników w obszarze infrastruktury IT (komputery, sieć, telefony)
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientem
  • Wsparcie klientów na zróżnicowanych projektach w środowisku międzynarodowym
  • Rozwiązywanie problemów technicznych, samodzielne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
  • Monitorowanie zgłoszeń i ich terminowa realizacja
  • Wymagania :

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym płynną komunikację (min. B2)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. A2)
  • Chęć zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego na arenie międzynarodowej
  • Komunikatywność i chęć uczenia się
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, zarządzanie czasem i zadaniami
  • Korzyści :

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Stabilne zatrudnienie
  • Praca na arenie międzynarodowej
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość awansu
  • Dogodna lokalizacja
  • Szkolenia wstępne
  • Przyjazna atmosfera w zespołach oraz eventy integracyjne
  • Szeroki zakres benefitów m. in. ubezpieczenie zdrowotne, karta multisport
  • O nas : Oferujemy :

    Oferujemy :

  • Prywatną opiekę medyczną (również dentystyczną)
  • Programy szkoleniowe i rozwojowe
  • Możliwość nauki języków obcych
  • Bonus referalowy
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Prywatne ubezpieczenie podróży
  • Dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • System MyBenefit
  • Międzynarodowe możliwości kariery
  • Dbamy o prywatność Twoich danych osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych w ramach procesu rekrutacji można znaleźć na naszej stronie internetowej :