Inżynier sprzedaży
UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego ...
Cała Polska
1 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

UniKadr to polska firma doradczo-szkoleniowa. UniKadr jest aktywną agencją pracy. Posiada certyfikaty : nr 997 agencji zatrudnienia i agencji szkoleniowej.

Jako agencja pracy działa na rynku pracy od 1996 roku. UniKadr oferuje takie usługi doradcze, jak : rekrutacja i selekcja kandydatów do pracy, szkolenia, badania psychologiczno-zawodowe kandydatów do pracy, przeglądy kadrowe, opisy stanowisk, systemy ocen, badania nastrojów, outplacement, wsparcie da zwalnianych pracowników, projekty i emisje skutecznych ogłoszeń prasowych.

Prowadząc indywidualne konsultacje UniKadr zajmuje się promowaniem menedżerów na rynku pracy w ramach programu NAWIGATOR KARIERY, przygotowuje kandydatów do rozmów kwalifikacyjnych, pomaga napisać skuteczne CV i listy motywacyjne, planuje kariery zawodowe.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Inżynier sprzedaży Cała Polska

Opis stanowiska

UniKadrBiuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego kandydata na stanowisko :

miejsce pracy : Polska Centralna nr ref. IS / 02 / 2020

Zakres obowiązków :

  • Odpowiedzialność za pozyskiwanie Klientów na obszarze Polski Centralnej (m.in. Kalisz, Warszawa, Lublin i Kielce)
  • Wsparcie techniczne Klientów w zakresie oferowanych produktów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Współpraca z działem projektowym
  • Utrzymywanie relacji z Klientami
  • Realizacji ustalonego planu sprzedaży
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań technicznych dla przemysłu i dystrybucji
  • Wiedza z zakresu technik sprzedaży
  • Znajomość programu AutoCad
  • Umiejętność diagnozy potrzeb Klienta i budowy długotrwałych relacji biznesowych
  • Umiejętność tworzenia ofert i opracowania rozwiązań
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
  • Oferujemy

  • Szkolenia branżowe
  • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatki socjalne, dofinansowanie szkoleń, bony świąteczne)
  • Samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość realizacji ambitnych i innowacyjnych projektów
  • Zgłoś tę pracę