Praca na magazynie w Helmond
Interkosmos
Krakow, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Od zaraz poszukujemy kierowców wózków widłowych do dystrybutora odzieży. Palety z odzieżą i obuwiem należy skompletować z magazynu.

Być może będziesz musiał również pomóc w innych procesach pomiędzy (sortowanie, pobieranie i pakowanie).O co Cię prosimy : - możesz bezpiecznie pracować wózkiem wysokiego składowania- posiadasz certyfikat wózka wysokiego składowania- posiadasz kompetencje (doświadczenie jako kierowca wózka widłowego) i chcesz zostać przeszkolonym na kierowcę wózka widłowego- jesteś odpowiedzialny- jesteś gotów pracować na 2 zmiany (05 : 00 - 14 : 00 i 14 : 00 - 23 : 00).

 • jesteś elastyczny i możesz również regularnie pracować w weekendy- mówisz po angielskuCo oferujemy : - miłą odpowiedzialną pracę w wiodącej firmie w branży dystrybucji odzieży- doskonała pensja : 11,50 € brutto za godzinę na wozkach widlowych- dodatkowe opłaty : 115% (19 : 00 - 07 : 00), 150% sobota i 200% niedziela- zespół młodych entuzjastycznych kolegów- bardzo ładne warunki pracy- zacznij natychmiast- praca na pełen etat na dłuższy okresCzy jesteś dostępny od zaraz czy w krótkim czasie?
 • Aplikuj teraz lub skontaktuj się z nami.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku