Pracownik magazynowy - Sosnowiec
Eurokadra S.A.
Sosnowiec
4 d. temu
source : recrute

Opis działalności firmy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik magazynowy - Sosnowiec Sosnowiec

Opis stanowiska

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

  • Kompletowanie towaru w magazynie :
  • obsługa wózka jezdniowego (unoszącego) jeśli nie posiadasz zorganizujemy szkolenie i uprawnienia,
  • obsługa skanera i / lub systemu voice-picking (system słuchawkowy),
  • pobieranie towaru z magazynu i układanie na palecie zgodnie z zamówieniem,
  • kontrola jakościowa, ilościowa i wizualna towaru,
  • inne prace magazynowe związane z przepływem towaru.
  • Czego oczekujemy?

  • Zaangażowania i chęci do pracy,
  • Motywacji do uczenia się nowych rzeczy,
  • Mile widziana będzie znajomość języka polskiego (ułatwi Ci to wdrożenie się w nowe obowiązki),
  • Mile widziana jest umiejętność posługiwania się wózkiem.
  • Oferujemy

    Co chcemy Ci zaoferować za wykonaną pracę?

  • Wynagrodzenie gwarantowane min. 13 zł netto / godz w pierwszych 4 tygodniach pracy, w kolejnych system akordowy (wynagrodzenie uzależnione od wydajności, od 14 do 21zł netto na godzinę),
  • Pracę w najlepszej firmie w swojej branży,
  • Pełne wsparcie - zarówno rekruterów, jak i brygadzisty oraz koordynatora,
  • Pomoc w uzyskaniu wszelkich niezbędnych zezwoleń i uprawnień, od badań sanpidowskich po uprawnienia na wózki,
  • Atrakcyjną lokalizacje i zakwaterowanie o dobrym standardzie,
  • Posiłki w czasie pracy.
  • Zgłoś tę pracę