Production Control Specialist
HAYS Manufacturing
Rzeszów, Podkarpackie
3 d. temu
source : Lento.pl

Production Control Specialist Rzeszów NR REF. : 1129426W związku z rozwojem naszego klienta, firmy zlokalizowanej w Rzeszowie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko : Specjalisty ds.

Kontroli Produkcji.Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć kontrola w kontekście strumienia wartości produkcji, dostarczanie prognoz wydajności dla produkcji oraz przygotowanie i doskonalenie planów sieci.

Od idealnego Kandydata oczekujemy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, umiejętności zarządzania projektami oraz min.

3 lat doświadczenia w obszarze produkcji. Kandydat powinien biegle posługiwać się językiem angielskim.Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie oraz dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy, które gwarantuje szerokie pole rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z dokładnym opisem zakresu obowiązków na poszczególnych stanowiskach.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku