MAGAZYNIER / PAKOWACZ / ORDER PICKER (STAŁA PRACA) - Heijen, Ostrum, Venlo, Holandia
E&A Agencja Zatrudnienia
Katowice Poland
‎7 godz. temu
source : europa.jobs

Praca w Holandii u jednego z naszych klientów na stanowisku magazyniera. Firma specjalizuje się w procesach logistycznych, takich jak sortowanie i pakowanie m.

in. sprzętu elektronicznego, medycznego, kosmetyków czy artykułow zapachowych (asortyment zależny od siedziby firmy). Praca na stanowisku magazyniera, w temperaturze pokojowej (18-

20 ). Zakres obowiązków : - pakowanie i rozpakowywanie paczek z artykułami na palety - zbieranie zamówień - współpraca z innymi pracownikami Wymagania : -

znajomość języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym - mile widziane doświadczenie w pracy na wózku EPT - mile widziane prawo jazdy kat.

B - gotowość do podjęcia stałej współpracy - łatwość nawiązywania kontaktówOferujemy : - atrakcyjną stawkę godzinową 10,08€ brutto + dodatki zmianowe -

dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych - dodatki zmianowe : -

od pon do pt : - od 19 : 00 do 00 : 00 35% (13,60 € brutto / h) od 00 : 00 do 06 : 00 45% (14,61 € brutto / h) od 06 : 00 do 07 : 00 35% (13,60 € brutto / h) Sobota 50% (15,12 € brutto / h) Niedziela 100% (20,16 € brutto / h) -

stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski - cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce -

dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf - przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów -

sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem - opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia - odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne -

organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych