Manager ds. Ciągłego Doskonalenia
EDP - Danone Dairy
Bieruń, Poland
‎9 godz. temu

Do obowiązków Managera ds. Ciągłego Doskonalenia w DANONE należy inicjowanie i wdrażanie technik szczupłej produkcji , mających na celu zwiększenie satysfakcji klienta poprzez usprawnienie przepływu materiału, eliminacje marnotrawstwa oraz poprawę efektywności fabryki.

Na pewno znasz nasze produkty : Danio, Danonki, Activia, Fantazja z nimi będziesz pracować w zakładzie produkcyjnym DANONE zlokalizowanym w Bieruniu! Oferujemy Ci stabilne zatrudnienie u lidera na rynku oraz indywidualny plan rozwoju w naszej organizacji.

O pracy :

Do obowiązków Managera ds. Ciągłego Doskonalenia w DANONE należy inicjowanie działań continuous improvement i wdrażanie technik szczupłej produkcji mających na celu zwiększenie satysfakcji klienta poprzez usprawnienie przepływu materiału, eliminacje marnotrawstwa oraz poprawę efektywności fabryki !

Na co dzień będziesz zajmować się :

 • Wdrażaniem metodologii i prowadzeniem projektów Lean / TPM, dzięki czemu będziesz mieć realny wpływ na optymalizację procesów w zakładzie,
 • Propagowaniem kultury Lean w fabryce oraz inspirowaniem i motywowaniem pracowników do ciągłego doskonalenia, rozwijaniem ich kompetencji oraz uczeniem wykorzystania wyżej wymienionych metodologii i narzędzi,
 • Prowadzeniem i uczestniczeniem w wielu ciekawych projektach, pozyskiwaniem najlepszych praktyk z rynku oraz prezentowaniem wdrożonych rozwiązań dotyczących ciągłego doskonalenia !
 • A ponadto, poprzez wykonywanie swoich obowiązków, będziesz mieć wpływ na bezpieczeństwo pracowników oraz jakość naszych produktów!

  O Tobie :

  Stanowisko Managera ds. Ciągłego Doskonalenia jest idealne dla Ciebie, jeżeli :

 • Posiadasz doświadczenie (min. 3 letnie) w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z kreowaniem i wdrażaniem narzędzi Lean i TPM zdobyte w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
 • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (poziom min. B2),
 • Potrafisz prowadzić grupy projektowe oraz motywować ludzi do działania,
 • Jesteś osobą komunikatywną, elastyczną, otwartą na zmiany o analitycznym umyśle oraz posiadasz innowacyjne podejście we wdrażaniu narzędzi Lean Manufacturing, a praca w dynamicznym środowisku nie jest dla Ciebie wyzwaniem !
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku