Starszy Specjalista ds. Trade Marketingu
Bakalland
Warszawa
6 d. temu

Opis stanowiska :

  • Koordynowanie działań z zakresu Trade Marketingu
  • Praca z danymi, analiza, wnioskowanie
  • Opracowywanie planów promocji, ich prezentacja, wdrażanie oraz rozliczanie
  • Planowanie i budżetowanie wsparcia sprzedaży dla wszystkich marek
  • Współpraca z Przedstawicielami handlowymi
  • Kompleksowa odpowiedzialność za proces produkcji materiałów POS
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby działu sprzedaży
  • Przygotowywanie zestawień i rozliczeń na potrzeby działu sprzedaży
  • Współpraca z agencjami merchandisingowymi
  • Wymagania :

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętności budowania pozytywnych relacji
  • Wykształcenie wyższe kierunkowego
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju osobistego w ramach struktur wewnętrznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Otwartą komunikację z kadrą kierowniczą
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Aplikuj