inżynier TEKLA / kreślarz 3D
Randstad Polska
Wrocław, Polska
2 d. temu

Wraz z naszym Klientem, którym jest wiodąca firma w zakresie produkcji i sprzedaży stali oraz rozwiązań dla budownictwa i przemysłu .

Szukamy osoby, która chciałaby się rozwijać w programie Tekla.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • wsparcie opiekuna wdrażającego w zakres powierzonych zadań
  • perspektywa rozwoju zawodowego
  • możliwość dołączenia do tworzącej się organizacji
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta
  • skandynawska kultura pracy
  • koleżeńska atmosfera
  • zadania

  • modelowanie konstrukcji stalowych w programie TEKLA Structures, w tym modelowanie połączeń
  • wykonywanie rysunków technicznych, w tym warsztatowych i wykonawczych oraz przygotowywanie list materiałowych
  • współpraca z liderami projektów oraz inżynierami
  • oczekujemy

  • wykształcenie techniczne min. średnie, preferowane w obszarze konstrukcji stalowych
  • doświadczenie w przygotowywaniu projektów dokumentacji / rysunków wykonawczych oraz warsztatowych
  • praktyczna znajomość programu Tekla Structures (modelowanie 3D, detalowanie) oraz rysunku technicznego lub podobnego oprogramowania
  • udokumentowana znajomość zagadnień projektowania i konstrukcji oraz wykonawstwa, w tym produkcji i montażu budynków preferowane konstrukcje stalowe
  • praktyczna znajomość programu Tekla Structures oraz rysunku technicznego
  • wiedza z zakresu modelowania 3D
  • k omunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole, komunikatywność
  • chęć ciągłego uczenia się, elastyczność i otwartość na zmiany
  • nastawienie na cel i umiejętność dotrzymywania terminów
  • gotowość do sporadycznych zagranicznych wyjazdów służbowych
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47