Kucharz na wyspie Sylt
Eastrecuiting - Franziska Wauer
Warsaw, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Kucharz na wyspie SyltMiejsce pracy : 25980 Sylt / OT Rantum, NiemcyOpis pracy :

  • przygotowanie dań zgodnie z planem menu oraz obowiązującymi normami jakości
  • zapewnienie przestrzegania przepisów higienicznych zgodnie z HACCP
  • zapewnienie porządku i czystości w miejscu pracy, chłodniach i magazynach
  • udział w zadaniach zakupowych i magazynowych
  • przygotowywanie bufetów śniadaniowych i wieczornych oraz okazjonalnychOferujemy :
  • Pełny etat, pracę 5 dni / 38-50 godzin tygodniowo / Zmiana : 05 : 00-14 : 30 i 12 : 30-21 : 00
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio z pracodawcą
  • Wynagrodzenie : 14,43 EUR BRUTTO za godzinę
  • Dodatki zmianowe i świąteczne
  • Wszystkie niemieckie świadczenia (ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, emerytalne)
  • Ubranie firmowe
  • Zakwaterowanie : Pokój jednoosobowy ze wspólną łazienką i kuchnią bezpośrednio obok miejsca pracy. Koszt : 241 EUR miesięcznie z pełnym wyposażeniem (pościel, pralka, lodówka, naczynia kuchenne, Internet, TV)
  • 50% zwrotu za przejazd z Polski do NiemiecWymagamy :
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Doświadczenie na stanowisku kucharza
  • Zgłoś tę pracę