Praca z dziećmi z zaburzeniami - Piaseczno
Vital Plus
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma Vital Plus zajmuje się realizacją specjalistycznych usług dla dzieci z różnymi zaburzeniami rozwojowymi m.in. : Zespół Aspergera, autyzm, całościowe zaburzenia rozwojowe, Zespół Retta, upośledzenie intelektualne, Zespół Downa, dziecięce porażenie mózgowe.

Aktualnie poszukujemy logopedów, rehabilitantów, psychologów, pedagogów do pracy z dziećmi w środowisku domowym na terenie PIASECZNA Osoby chętne powinny wykazać się min.

półrocznym doświadczeniem w pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi (przede wszystkim praca zawodowa) oraz wykształceniem kierunkowym (psycholog, pedagog, terapeuta zajęciowy, logopeda, rehabilitant) lub w trakcie zdobywania wykształcenia (wtedy rocznym doświadczeniem).

Praca w dogodnym wymiarze godzinowym. Wynagrodzenie od 35,00 zł brutto / h, umowa zlecenie. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Kontakt telefoniczny : 502 165 635

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku