HYDRAULIK - 500-600e netto/tyg.
APV.EU Sp. z o. o. Sp. K
Warsaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

APV.EU (KRAZ 24145) agencja zatrudnienia działająca na rynku polskim i europejskim poszukuje obecnie dla swojego holenderskiego Klienta kandydatów na stanowisko : HYDRAULIKOPIS STANOWISKA : - montaż instalacji wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych, biały montaż- praca z rysunkiem technicznymOFERUJEMY : - wynagrodzenie 500e-600e netto / tyg.

 • stabilne zatrudnienie na podstawie niderlandzkiej umowy- zorganizowane i opłacone mieszkanie (pokoje jednoosobowe)- dodatek za transportWYMAGANIA : - doświadczenie na stanowisku hydraulika - min.
 • 2 lata- dyspozycyjność, sumienność i samodzielność- umiejętność czytania planów- mile widziana znajomość języków obcychAdministratorem danych jest APV.

  EU z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

  Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku