Kasjer / kasjerka - Kraków
INTERIMAX
Kraków, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja pracy tymczasowej , realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw.

Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji : 13276. Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako : Kasjer / Kasjerka Miejsce pracy : Czyżyny Obowiązki - obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy - skanowanie artykułów na kasie - obsługa terminali płatniczych Wymagania - pełnoletność - komunikatywność - wysoka kultura osobista - zaangażowanie Oferujemy - pracę w godzinach otwarcia sklepu - elastyczny grafik - szkolenie wstępne - zatrudnienie od zaraz, docelowo nastawienie na stałą współpracę - umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę przy długoterminowej współpracy - stawkę godzinową - zdobycie doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta NIE MUSISZ POSIADAĆ DOŚWIADCZENIA - WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY : ) Jeśli jesteś zainteresowany ofertą APLIKUJ DO NAS! Zanim prześlesz CV zapoznaj się z poniższą informacją : Przyjmuję do wiadomości, że : 1.

Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilskiej 100, 31-456 Kraków.

2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. 3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.

4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.

5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. 6. Podanie danych jest dobrowolne.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku