Zatrudnimy Osobę Do Pracy na Kuchni
PPHU DANIEL A.Rozbicki
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
‎11 godz. temu
source : Lento.pl

Opis stanowiska : *Przygotowanie potraw zgodnie z obowiązującymi recepturami, *Zapewnienie najwyższej jakości usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji, *Dbałość o czystość miejsca pracy *Zachowanie estetyki wydawanych dań, *Zachowanie czystości stanowiska pracy, *Współpracę z pozostałymi działami hotelowymi, *Zmywanie naczyń, obsługa urządzeń zmywalniczych (dot.

stanowiska pomoc kuchenna).Wymagania : *Wykształcenie min. średnie kierunkowe, *Mile widziane doświadczenie lub wykształcenie gastronomiczne *Umiejętność pracy w zespole, *Umiejętność pracy pod presją czasu, *Pasja i zaangażowanie, *Samodzielność, *Dyspozycyjność, *Znajomość podstawowych procedur pracy w gastronomii, HACCP, BHP.

Oferujemy : *Możliwość rozwoju zawodowego *Szkolenie z obecnej karty menu przez obecnego szefa kuchni *Szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe *Ciekawą pracę w profesjonalnym, dynamicznym zespoleOsoby zainteresowane i spełniające powyższe warunki proszone są o przesłanie CV z dopiskiem Pomoc Kuchenna Hotel Młyn.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami / Kandydatkami.Prosimy o załączenie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ust.

z dn. 28.09.1997 O Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych