Piaskarz elementów drewnianych - Belgia 12 e netto
Concrete Construction Union Sp. z o.o.
Lublin, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Concrete Construction Union Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Gdańsku, realizująca projekty budowlane jak i produkcyjne na terenie całej Europy : Niemiec, Holandii, Belgii oraz Danii.

W tym momencie poszukujemy piaskarzy do piaskowania i renowacji elementów drewnianych (mebli, drzwi, belek, schodów, kuchni, parkietów) Opis pracy : - Piaskowanie - głównie drewna w warsztacie (kabina do piaskowania) + na miejscu - Wykończenie obiektów wypiaskowanych (olej lub lakier w kabinie lakierniczej) lub ręcznie u klienta na miejscu Wymagania : - Doświadczenie w piaskowaniu lub malowaniu (kabina lakiernicza) - zwłaszcza drewna - Dokładność i precyzyjność w pracy - Własny transport - warunek! - Znajomość języka angielskiego - warunek! - Uprawnienia na wózki widłowe - będą atutem Oferujemy : - 12€ netto netto / godz - Gwarantowana duża ilość godzin - Kontrakt długoterminowy - Pokrywamy koszt pierwszego przejazdu z Polski do Niemiec (wypłacamy ekwiwalent 85 euro na paliwo) - Zakwaterowanie po stronie zleceniodawcy - Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy - Możliwość regularnych zjazdów do Polski - Opieka polskiego Project Managera

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku