KASJER/ KASJERKA PRUSZKÓW
Recrew hr
Warszawa, Mazowieckie
7 d. temu

Zatrudnimy kasjera dl pracy w markecie. Zakres obowiązków : kasowa obsługa klienta Wymagania : książeczka do celów sanitarno-

epidemiologicznych Oferujemy : możliwość podjęcia pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (zapewniamy elastyczny grafik).

Na początek proponujemy umowę zlecenie na okres próbny i stawkę godzinową. Osobom bez doświadczenia zapewniamy szkolenie.

Dołącz do naszego zespołu! Zainteresowane osoby zapraszam do wysłania CV z następującą klauzulą : 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. 2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.

V. INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH 1. Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt : Al.

Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk) 1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.

6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) 2. Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

3. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.

4. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku