Ekspert
Grupa Warta
mazowieckie Warszawa Polska
31 d. temu

Opis stanowiska

  • opracowywanie i wdrażanie procesów optymalizujących techniczną likwidację szkód,
  • ścisła współpraca w zakresie uzgadniania procesów technicznej likwidacji szkód ze wszystkimi jednostkami Pionu Likwidacji Szkód,
  • bieżący nadzór, projektowanie oraz aktualizacja wszystkich procedur wewnętrznych a także komunikatów Dyrektora Departamentu w zakresie technicznej likwidacji szkód,
  • ścisła współpraca w zakresie uzgadniania zmian w procedurach technicznej likwidacji szkód w związku ze zmianami wprowadzanymi przez pozostałych uczestników procesu likwidacji,
  • bieżący nadzór oraz aktualizacja procedur wewnętrznych w związku ze zmianami regulacji zewnętrznych dotyczących rynku ubezpieczeniowego i rzeczoznawczego,
  • monitorowanie i aktualizacja procesów i procedur dotyczących współpracy z podmiotami zewnętrznymi np. z warsztatami czy podmiotami wykonujące zlecenia mobilne i stacjonarne
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne,
  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze (technicznej) likwidacji szkód, rzeczoznawstwa, ubezpieczeń i / lub zarządzania procesami,
  • wiedza z zakresu zarządzania procesami likwidacji szkód,
  • znajomość przepisów prawa w zakresie ubezpieczeń / likwidacji szkód / rzeczoznawstwa,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i prezentacyjne,
  • otwartość na innowacje i nowe technologie,
  • sprawna obsługa narzędzi pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • zaangażowanie, dokładność i systematyczność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra organizacja pracy.
  • Oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych międzynarodowych grup ubezpieczeniowo-finansowych,
  • interesującą pracę w zgranym zespole,
  • możliwość dalszego rozwoju,
  • bezpłatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe,
  • bogaty pakiet dodatków, premii i świadczeń socjalnych.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych