Automatyk Testów
Groupe CGI inc.
Warsaw, Poland
12 d. temu

Tipo de empleo : Jornada Completa

Descripción de la oferta :

Interesuje Cię praca w międzynarodowej firmie consultingowej na projekcie dla jednego z wiodących operatorów telekomunikacyjnych?

Czy chcesz rozwijać dalej swoje kompetencje w fantastycznej atmosferze profesjonalistów zespołu Quality Assurance? Szukamy właśnie ludzi takich jak Ty. Dołącz do nas : )

Sus futuros deberes y responsabilidades :

  • Dobór optymalnych narzędzi do automatyzacji wybranych poziomów testów
  • Tworzenie i utrzymanie standardów automatyzacji oraz skryptów automatyzacji testów
  • Wsparcie w opracowaniu i rozwoju strategii automatyzacji testów
  • Opracowywanie i rozwój dokumentacji
  • Wykrywanie błędów oraz ich raportowanie
  • Opcjonalnie przegląd kodu
  • Ścisła współpraca z zespołami testów oraz zespołami rozwojowymi w zakresie usprawnień procesu zapewniania jakości
  • Calificaciones requeridas para tener éxito en este rol :

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość metodyk wytwarzania i testowania oprogramowania
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Znajomość języków C#, C++, Java, JavaScript, Junit lub Python
  • Znajomość framework’ów i narzędzi wspierających automatyzację testów, np. : Selenium, JMeter, Cucumber, Jenkins, SoupUI, Postman, HPUFT / QTP, Robot lub innych
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi testy, np. : Jira, HP QC, Testlink
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Samodzielność
  • Ukierunkowanie na ciągły rozwój
  • Umiejętność współpracy, komunikatywność
  • Dodatkowe atuty :

  • Doświadczenie w automatyzacji aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie w testach UI
  • Qué esperas de nosotros? :

    Build your career with us.

    It is an extraordinary time to be in business. As digital transformation continues to accelerate, CGI is at the center of this change supporting our clients’ digital journeys and offering our professionals exciting career opportunities.

    At CGI, our success comes from the talent and commitment of our professionals. As one team, we share the challenges and rewards that come from growing our company, which reinforces our culture of ownership.

    All of our professionals benefit from the value we collectively create.

    Be part of building one of the largest independent technology and business services firms in the world.

    Learn more about CGI at www.cgi.com.

    No unsolicited agency referrals please.

    CGI is an equal opportunity employer.

    Has sido referenciado para esta posición?* Si No E-mail del referenciador* Nombre del referenciador Apellido del referenciador Marcando esta casilla, das tu conformidad para contactar al member de CGI que te ha referenciado y confirmar dicha referencia, asi como información adicional.

    Para proceder con una referencia, debes proporcionar dicha authorización. Si no estas deacuerdo, por favor elimina el email del member de CGI.

  • Este campo es obligatorio.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych