Poszukiwany Magazynier-Gdańsk!
Recrew HR
Gdańsk, Pomorskie
9 d. temu

Agencja Recrew HR ( dawniej WYG HR CONSULTING ) dla jednego z klientów poszukuje osób, na stanowisko : MAGAZYNIER Lokalizacja : Gdańsk - Kokoszki Wymagania :

 • ogólna sprawność fizyczna,
 • chęć do pracy
 • odpowiedzialność Obowiązki :
 • rozładunek dostaw,
 • dbanie o zachowanie porządku na magazynie,
 • odbiór dostaw. Oferujemy :
 • umowa Zlecenie z ZUS
 • Praca od poniedziałku do piątku w godz : 6-14, 14-22 Prosimy o dodanie klauzuli : 1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp.
 • z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. 2. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Recrew Hr Sp.

  z o.o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska w okresie do 1 roku od dnia przesłania C.

  V. INFORMACJE OD ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH 1. Administratorem Danych Osobowych, jest firma Recrew Hr Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku (kontakt : Al.

  Grunwaldzka 103 A, 80-244 Gdańsk) 1. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art.

  6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) 2. Osobie składającej aplikację w procesie rekrutacyjnym przysługuje prawo do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  3. Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia przesłania CV.

  4. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku