Przedstawiciel Aviva
Aviva
Kraków, Małopolskie
8 d. temu

Posiadasz pierwsze doświadczenia w sprzedaży akwizycyjnej (preferowane branże : telefonia, telewizja kablowa, nieruchomości, bankowość) i chcesz dalej się rozwijać?

Chcesz mieć zapewniony trening on the job i jednocześnie zarabiać pod opieka doświadczonego Menedżera? Dołącz do nowego projektu, mającego na celu rozwój jednego z kluczowych kanałów sprzedaży naszych produktów.

Czego oczekujemy od kandydatów : - Umiejętności pozyskiwania nowych klientów i rozwijania rynku - Skuteczności w działaniu i orientacji na rezultat -

Chęci do nauki i zaangażowania w pracę Jakie będą Twoje zadania : - Budowa bazy klientów w pierwszym etapie współpracy skupisz się na pozyskiwaniu nowych kontaktów -

Sprzedaż produktów i opieka nad klientami w kolejnym etapie będziesz prezentował ofertę i pozyskiwał nowych klientów - Ciągłe doskonalenie wiedzy produktowej i sprzedażowej cały czas będziemy dbać o Twój rozwój Co oferujemy?

 • Stałe wynagrodzenie w pierwszym okresie współpracy budujesz rynek i zarabiasz! - Wynagrodzenie prowizyjne i motywujący system premiowy, zależny od wyników sprzedaży -
 • Udział w projekcie, w którym stawiamy na przygotowanie rynku a potem na sprzedaż - Profesjonalne szkolenia i wsparcie doświadczonego Menedżera Jesteś zainteresowany? Czekamy na Ciebie!

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku