Od zaraz! Czechy - Monter Foteli - b.dobre wynagrodzenie
Express People
Katowice, Śląskie
3 d. temu

Oferta pracy dla Panów Wyjazdy co tydzień! Tylko zdecydowane osoby! - Darmowy dojazd do Czech - Darmowe dojazdy do pracy -

Darmowy hotel - Bony zywnościowe Operator produkcji - Montaż foteli samochodowych Miejsce pracy : Mladá Boleslav, Praga -

Republika Czeska Opis stanowiska pracy : Montaż foteli samochodowych zgodnie z instrukcją. Obsługa pras do montażu metalowego stelażu fotelu.

Nakładanie tapicerki z zachowaniem najwyższej jakości pracy, unikając uszkodzeń materiału. Kontrola jakości gotowych produktów.

Praca na pełen etat, 3-zmianowa, również w weekendy. Pracownicy podlegają pod kierownika działu oraz koordynatora na produkcji.

Nasi pracownicy otrzymają : czeską umowę o pracę na pełen etat do 31.12.2018 r. z możliwością przedłużenia, bezpłatny transport i zakwaterowanie w Pradze, pakiet szkoleń podwyższających kwalifikacje, 20 dni urlopu + dodatkowe płatne 5 dni!, wsparcie naszych specjalistów, koordynatorów i tłumaczy, wynagrodzenie od 3600 zł brutto + poniższe dodatki (średnio ok.

3500 zł netto), bonus za wydajność do 18% średniego wynagrodzenia bonus za 100% frekwencję w pracy 260 zł brutto, bonus tapicerski (za jakość pracy) 320 zł brutto, dodatki za weekendy, nadgodziny, nocki, popołudniówki zgodnie z Kodeksem Pracy, bony żywnościowe o wartości 80 CZK za każdy dzień pracy (wydawane do wypłaty), masaże w pracy, bonus letni oraz zimowy (od 20% do 100% średniego wynagrodzenia pracownika dwa razy do roku) Wymagania : wysoka motywacja do pracy, dyspozycyjność od zaraz, min.

6 miesięcy doświadczenia na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w zespole, dokładność, skrupulatność Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV lub kontakt telefoniczny ( preferowane) z naszą specjalistką.

Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp.

z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz.

U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku