Programista JAVA/JEE
Bank Millennium
Gdańsk
17 d. temu

Obowiązki

  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania warstwy back-end oraz front-end
  • Współpraca z zespołami programistów i testerów
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
  • Analiza funkcjonowania systemu pod względem wydajności i bezpieczeństwa
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Udział w różnych etapach cyklu trwania projekt
  • Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych w języku Java / Java EE
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość aspektów integracyjnych SOA
  • Umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację w środowisku biznesowym
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki Informatyka, Telekomunikacja, Elektronika)
  • Nastawienie na tworzenie przemyślanych rozwiązań spełniających potrzeby biznesowe
  • Mile widziana

  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz rozwiązań front-endowych : jQuery, RequireJS, Responsive Web Design
  • Znajomość zagadnień Cloud Computing
  • Znajomość Spring Framework
  • Oferujemy

  • Pracę nad rozwojem kluczowych aplikacji Banku Millennium, w najnowszych technologiach
  • Możliwość zapoznania się z zagadnieniami wydajności i bezpieczeństwa aplikacji klasy Enterprise
  • Możliwość współpracy z wiodącym dostawcą usług finansowych
  • Ciekawą współpracę ze specjalistami z wielu dziedzin
  • Wielojęzyczne i kreatywne środowisko pracy
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę wraz z pakietem benefitów dodatkowych (opieka medyczna, karta MultiSport, bilety do kina, premie motywacyjne)
  • Możliwość rozwijania swoich pasji w ramach grup zainteresowań
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych