Malarz / lakiernik
HR International sp. z o.o.
Krakow, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na międzynarodowym rynku pracy.Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach.

Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Malarzy / LakiernikówFirma zajmuje się tworzeniem kontenerów / modułów do szkół i przedszkoli.

Szczegóły : Rozpoczęcie projektu : czerwiec(termin wyjazdu do ustalenia)Zakończenie projektu : 3-6 miesięcy od daty startuMiejsce : 59557 Lippstadt, NiemcyObowiązki : - malowanie i lakierowanie kontenerów Wymagania : - mile widziane doświadczenie jako malarz / lakiernik- mile widziane prawo jazdy kat.

BOferujemy : - umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń- pełny wymiar czasu pracy,- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dietami- darmowe zakwaterowanie- możliwość długotrwałej współpracy,- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku