Konsultant ds. rekrutacji
Rokita Care
Zabierzów, Małopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Konsultant ds. rekrutacji !!! Firma ROKITA CARE Katarzyna Rokita poszukuje pracownika na stanowisko : konsultant ds. rekrutacji.

Miejsce pracy : Kraków Do Twoich obowiązków należeć będzie : - aktywne pozyskiwanie Kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech w charakterze Opiekuna / Opiekunki osób starszych - przyjmowanie i obsługa zgłoszeń (selekcja, aktualizacja bazy danych, telefoniczne i bezpośrednie rozmowy rekrutacyjne) - organizowanie i prowadzenie spotkań informacyjnych Zgłoś się do nas, jeśli : - masz doświadczenie w prowadzeniu rozmów sprzedażowych lub w obsłudze klienta -potrafisz elastycznie reagować na potrzeby rozmówcy - lubisz kontakt z ludźmi - chcesz pracować w firmie, pozwalającej na samodzielność działania - znasz język niemiecki w stopniu co najmniej komunikatywnym Wybranym kandydatom zaoferujemy : - możliwość wpływu na sposób wykonywania swojej pracy - brak korporacyjnych struktur - stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy.

Osoby chętne prosimy o kontakt telefoniczny : + 48 505 468 668 ( 9-17 : 00).

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku