Kierowca kat. B Gniezno
PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp. K.
Gniezno, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Firma PHUP Gniezno Sp. Z o.o. Hurtownia Sp. K. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko : Kierowca busa Miejsce pracy : Gniezno, Polska WYMAGANIA : prawo jazdy kat.

B komunikatywność uczciwość ZAKRES OBOWIĄZKÓW : załadunek towarów na busa wywóz towarów do klientów rozliczanie dostaw gotówkowych rozliczanie opakowań OFERUJEMY : możliwość awansu pracę w miłej atmosferze wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych wyników PHUP Gniezno Spółka z o.

o. Hurtownia Sp. k, jest kluczowym dystrybutorem w segmencie branży FMCG. Działamy na terenie następujących województw : Wielkopolskiego, Kujawsko-Pomorskiego, Lubuskiego, Łódzkiego, Zachodniopomorskiego PHUP Gniezno to firma rodzinna powstała dzięki pracy i pasji właścicieli na bazie wieloletniego doświadczenia w handlu artykułami FMCG.

Jest silnym i wiarygodnym partnerem wspierającym polski handel prowadzącym działalność w sektorze hurtowym oraz detalicznym.

Prosimy o zamieszczanie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę PHUP Gniezno sp. z o.o. Hurtownia sp.k. (Grupa PHUP Gniezno) z siedzibą w Gnieźnie, adres : 62-200 Gniezno, ul.

Orcholska 41, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania do rekrutacji prowadzonej przez Grupę PHUP Gniezno sp.

z o.o. Hurtownia sp.k. na potrzeby spółek należących do Grupy PHUP Gniezno oraz w celu ich udostępniania tylko tym spółkom z Grupy PHUP Gniezno, na zlecenie których prowadzony jest proces rekrutacji i będących potencjalnym pracodawcą.

Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupę PHUP Gniezno sp.

z o.o. Hurtownia sp.k. (Grupa PHUP Gniezno) z siedzibą w Gnieźnie, adres : 62-200 Gniezno, ul. Orcholska 41, moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu, CV i innych przekazanych przeze mnie dokumentach, w celu ich wykorzystania do przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Grupę PHUP Gniezno sp.

z o.o. Hurtownia sp.k. na potrzeby spółek należących do Grupy PHUP Gniezno oraz w celu ich udostępniania tylko tym spółkom z Grupy PHUP Gniezno, na zlecenie których prowadzony będzie przyszły proces rekrutacji i będących potencjalnym pracodawcą.

Zgoda może być w każdym czasie odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku