Pomocnik stolarza- warsztat - La Plagne, Francja
INTERIMAX APT Sp. z o.o.
Warsaw, Poland
1 d. temu
source : europa.jobs

INTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji : 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw?

Nie zwlekaj - APLIKUJ! Dla naszego francuskiego Klienta poszukujemy obecnie energicznej, chętnej do poszerzania swoich umiejętności osoby.

Zadania : - składanie drewnianych drzwi (praca na warsztacie) - obsługa narzędzi - praca wymagająca dużej precyzji i zdolności manualnych -

praca w tempie Wymagania : - duże zdolności manualne i precyzja - zaangażowanie w powierzone obowiązki - zorientowanie na estetykę wykonania -

odpowiedzialność (samodzielne stanowisko) - ogólna sprawność fizyczna (praca fizyczna) - komunikatywność, otwartość (praca w zespole, pozytywna atmosfera) -

motywacja do podjęcia pracy za granicąOferujemy : - francuską umowę o pracę tymczasową (CTT) - możliwość podjęcia pracy do Świąt -

stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite) - możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25% i + 50% - zakwaterowanie blisko miejsca pracy -

możliwość otrzymania zaliczki - opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem 1.

Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków.

2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych. 3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.

4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.

5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia. 6. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych