PRODUKCJA-WYSOKIE PREMIE-DARMOWY TRANSPORT
Randstad Polska
Łódź, Polska
4 d. temu

Szukasz pracy od zaraz? Chcesz zatrzymać się gdzieś na dłużej? Wspaniale! Poszukujemy pracownika produkcji.

Zapoznaj się z poniższą ofertą. Jeżeli Cię zainteresuje - aplikuj!

Miejsce pracy : Łódź Widzew - darmowy TRANSPORT PRACOWNICZY ZE ZDUŃSKIEJ WOLI

oferujemy

  • Stawka : od 3950 do 4920 zł brutto miesięcznie!!
  • bonus powitalny + 500 zł
  • umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez FIRMĘ
  • dostęp do pakietu benefitów m. in. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, zniżki do kina
  • możliwość dłuższej współpracy
  • stołówka zakładowa (atrakcyjny bufet śniadaniowo-obiadowy)
  • zadania

  • montaż różnej wielkości elementów - śrubki, uszczelki, drzwiczki itp.
  • obsługa maszyn
  • pakowanie gotowego produktu
  • oczekujemy

  • zdolności manualnych (praca z małymi elementami)
  • dyspozycyjność do pracy w 3 zmianach oraz w weekendy
  • zaangażowanie i chęć podjęcia stałej pracy
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47