Praca w markecie budowlanym! Wyslij swoje CV!
Ful Job
Katowice, Śląskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy Full Job Polska (nr certyfikatu 13243) poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy w markecie budowlanym, na stanowiskach : OBSŁUGA KLIENTA NA DZIAŁACH, OBSŁUGA KAS, LOGISTYKA, PRACE PORZĄDKOWE W miejscowościach : SOSNOWIEC, KATOWICE, GLIWICE, CHORZÓW, TARNOWSKIE GÓRY.

Co oferujemy : - stawkę od 15,50 zł do 18,00 zł brutto za godzinę pracy (w zależności od miejscowości i stanowiska) - pracę w przyjaznej atmosferze, -

możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego, - przejrzyste zasady zatrudniania i wynagradzania, - stabilną pracę w rozwijającej się firmie.

Twoje zadania : - profesjonalna obsługa klienta, - obsługa kasy oraz terminala płatniczego - rozładunek towaru - ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy itp.

Czego oczekujemy od Ciebie : - gotowości do pracy w systemie zmianowym, - umiejętności pracy w zespole, - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowy atutem, -

nie wymagamy doświadczenia. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem portalu, z adnotacją, o pracę w którym z wymienionych miast chodzi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn .

29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych jest FULL JOB Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

K., FULL JOB POLSKA Sp. z o. o. oraz FULL JOB Sp. z o. o. z siedzibą w Opolu Lubelskim, ul. Lubelska 9 / 6. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb rekrutacji.

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem email : iod(at)fulljob.pl

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku