Operator maszyn introligatorskich (falcerka lub laminator)
RD Sp. z o.o. Krotoszyn
Krotoszyn, Wielkopolskie
1 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem zakładu RD w Krotoszynie, oraz rozbudową zespołu, poszukujemy obecnie kandydata / -kę na stanowisko : Operator maszyn introligatorskich.

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

 • Ustawianie maszyn introligatorskich do produkcji,
 • Obsługę i nadzorowanie obsługiwanych maszyn,
 • Czyszczenie i konserwację obsługiwanych maszyn,
 • Dbanie o terminowe i planowe wykonywanie prac. Oczekiwania wobec kandydatów : - Wykształcenie techniczne, - Mile widziane doświadczenie zawodowe na maszynach : falcującej lub / i laminującej - Umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność, - Zorientowanie na jakość, dokładność i dbałość o szczegóły, - Dobra organizacja pracy i terminowość, - Gotowość do pracy zmianowej.
 • Oferujemy : - Atrakcyjne wynagrodzenie - Możliwość udziału w ubezpieczeniu grupowym - Stabilne warunki zatrudnienia w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Kontakt z najnowocześniejszą technologią poligraficzną

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku