Magister Farmacji
Ziko
Kamienna Góra, dolnośląskie, Polska
4 d. temu

Dobro Naszych Pacjentów jest dla Nas najważniejsze. Od 2005 roku dokładamy wszelkich starań, aby w codziennej pracy dbać o zdrowie osób odwiedzających nasze apteki.

Dzięki temu cieszymy się ich zaufaniem. ZIKO to rozpoznawalna marka gwarant profesjonalizmu i troski o Pacjenta.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Do naszego zespołu poszukujemy farmaceutów z pasją i zamiłowaniem, dla których misją jest niesienie pomocy i wsparcie Pacjentów.

Oczekiwania :

 • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne
 • Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie
 • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
 • Znajomość programu Kamsoft będzie dodatkowym atutem
 • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając przycisk aplikuj

  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest ZIKO Apteka Sp. z o.o., ul. Legnicka 5, 31-216 Kraków. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie.

  Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

  Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani / Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani / Panu odwołanie zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie.

  Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani / Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani / Pana dane osobowe zostaną powierzone Socrates Time Sp.

  z o.o. prowadzącej obsługę kadrowo-personalną w imieniu administratora danych. ZIKO Apteka Sp. z o.o. może udostępnić Pani / Pana dane osobowe innym podmiotom gospodarczym prowadzącym Apteki ZIKO w modelu franczyzowym tj : 3 City Pharm Sp.

  z o.o., APA Sp. o.o., Apteka Anna Stobierska, Apteka Medica Sp. z o.o., Apteka Metro Farmacom Sp. z o.o. Sp.K., Apteka Świętojańska Sp.

  z o.o., Be4U Sp. z o.o., Cito Sp. z o.o., Ecopharma Sp. z o.o., Ecopharma Sp. z o.o. Sp.J., GWM Sp. z o.o., GWM Farm Sp.

  z o.o., GWM Med Sp. z o.o., GWM Plus Sp. z o.o., Leman Sp. z o.o., Lepus Sp. z o.o. Sp.K., Mandragora Sp. z o.o., Page Polska Sp.

  z o.o., Panaceum Sp. z o.o., Pharmados Sp. z o.o., RA. Panaceum Sp. z o.o. Sp.J., Salix Sp. z o.o., Tercet Apteka Sp. z o.

  o. Sp.J., Warsaw Enterprise Sp. z o.o., Vincent Sp. z o.o. Zpharma Sp. z o.o., za Pani / Pana zgodą. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych.

  Po tym okresie Pani / Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgodny na adres : rekrutacja ziko.

  pl . Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani / Pan, że przetwarzanie Pani / Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych.

  Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych. W celu kontaktu z nim udostępnia się adres e-mail : daneosobowe ziko.pl .

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku