Monter instalacji sanitarnych / hydraulik - Niemcy
Dremo Personaldienstleistung GmbH
Poznan, PL
4 d. temu
source : Europa.jobs

Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą, który od 1996 roku specjalizuje się w usługach personalnych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko : MONTER INSTALACJI SANITARNYCH / HYDRAULIKSzukasz pracy w Niemczech jako mechanik / serwisant instalacji sanitarnych, grzewczych i klimatyzacyjnych?

Zacznij pracę w niemieckiej firmie bez polskich pośredników!Otrzymasz 300 Euro na start + 44 Euro premii miesięcznie!Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego - warunek konieczny - komunikacja w miejscu pracy odbywa się tylko po niemiecku!OFERUJEMY : - niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,- atrakcyjne zarobki, - premia 300 Euro po przepracowaniu 3 miesięcy,- dodatki urlopowe i świąteczne,- dodatki do firmowych systemów emerytalnych,- bezpłatne ubrania robocze,- ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków,- do 30 dni płatnego urlopu,- ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,- zapewniamy pomoc w znalezieniu zakwaterowania,na życzenie możliwa wypłata tygodniówek.

OBOWIĄZKI : - montaż, przegląd i serwis instalacji sanitarnych,- montaż ogrzewania centralnego oraz instalacji wodnej.WYMAGANIA : - wykształcenie kierunkowe i / lub doświadczenie zawodowe,- KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO !!!- dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie całych Niemiec,- doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,- samochód i prawo jazdy - mile widziane.