Samodzielna Księgowa
Talent Solution
Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego Klienta, rodzinnej firmy Centrum Usług Finansowych z wieloletnią praktyką i ugruntowaną pozycją na rynku, w związku z coraz większą liczbą klientów, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko SAMODZIELNA KSIĘGOWA.

OBOWIĄZKI : Prowadzenie księgowości dla klientów biura, w szczególności dla spółek handlowych (pełna księgowość), Sporządzanie miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych, Sporządzanie deklaracji podatkowych m.

in. VAT, CIT, PIT, Sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań do instytucji publicznych (US, GUS, NBP), Przygotowanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby Klientów biura, Dbałość o najwyższy standard obsługi Klientów biura, Współpraca z działem kadr i płac, Budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z Klientami.

OCZEKIWANIA WZGLĘDEM KANDYDATKI / KANDYDATA : Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, mile widziane w biurze rachunkowym, Wykształcenie min.

średnie ekonomiczne, Znajomość programu Symfonia Finanse i Księgowość lub Enova, Praktyczna znajomość przepisów ustawy o rachunkowości, prawa podatkowego, VAT, Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel), Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, Bardzo dobra organizacja pracy, Dokładność, skrupulatność, Wysoka kultura osobista i prokliencka postawa, Obowiązkowość i terminowość, Komunikatywność, Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

ZAPEWNIAMY : Stabilną pracę w oparciu o UoP, z atrakcyjnym wynagrodzeniem i systemem premiowym, Pracę w biurze rachunkowym o ugruntowanej pozycji i stałych klientów, Brak monotonii i ciągły rozwój zawodowy, Wzajemne wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów, Kulturę organizacyjną nastawioną na wysoką jakość pracy.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku