TANCERKI / FORDANSERKI / HOSTESSY- Warszawa
INCOME Sp. z o.o. Sp.K.
Warszawa, Mazowieckie
2 d. temu
source : Lento.pl

Potrzebujesz szybkiego,sporego zatrzyku gotówki? Jesteś atrakcyjna, ambitna i pełna energii? Wiesz, że praca na etacie Cię nie zadowoli i szukasz zajęcia pozwalalającego Ci zarobić konkretne pieniądze?

Praca Tancerki w najbardziej prestiżowym klubie czeka! Jako jedyni w Warszawie jesteśmy klubem z największą frekwencją wyselekcjonowanej klienteli.

Oferujemy zarobki od 10 000 zł miesięcznie w górę bez odgórnego limitu ! (w sezonie 2x tyle) wypłacane 1x w tygodniu. W pełni legalne zatrudnienie w opraciu o umowę z pełnym ubezpieczeniem i składkami.

Znajdujemy się w samym sercu Warszawy. Charateryzuje nas uczciwość, przyjacielska atmosfera, jasne zasady i wypłaty zawsze na czas.

Tancerki tylko i wyłącznie rozmawiają z klientami i wykonują zmysłowy taniec pole dance. Strój dowolny we własnym zakresie, możliwość skorzystania z mieszkania służbowego (pierwszy miesiąc bezpłatnie).

NIE OCZEKUJEMY doświadczenia, także z nami możesz śmiało stawiać pierwsze kroki w branży . Zgłoś się, jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia z konkretnymi wypłatami i grafikiem dopasowanym pod Twoje potrzeby.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku