Mechanik samochodowy
Euromaster Polska sp. z o.o.
Sieradz, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

Euromaster Super Profil z siedzibą w Sieradzu jest częścią franczyzowej sieci warsztatów samochodowych. Euromaster to jedna z największych w Europie sieci świadczących usługi z zakresu opon i tzw.

szybkiej mechaniki (wymiana olejów, naprawa układów hamulcowych, układów zawieszeń, serwisowanie klimatyzacji, instalacji LPG, diagnostyka).

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz floty osobowe i ciężarowe. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko : Mechanika samochodowego.

Zadania :

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należała naprawa samochodów osobowych i dostawczych różnych marek :

  • Mechaniczna naprawa samochodów;
  • Wykonywanie konkretnych czynności zawartych w zleceniach warsztatowych (Kartach Diagnostycznych)
  • Współpraca z innymi mechanikami i z Biurem Obsługi Klienta.
  • Nasze oczekiwania :

  • Wykształcenie minimum zawodowe (o kierunku samochodowym)
  • Wiedza dotycząca budowy samochodów;
  • Dyspozycyjność;
  • Doświadczenie w wykonywaniu diagnostyki samochodowej;
  • Uczciwość, bezkonfliktowość;
  • Poczucie odpowiedzialności;
  • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy.
  • Oferujemy :

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie wchodzącej w skład europejskiej sieci;
  • Możliwości rozwoju zawodowego - profesjonalne szkolenia, oraz wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Odzież, obuwie, rękawice robocze;
  • Posiłek w formie obiadu;
  • Zarobki od 4100 - 6100 brutto miesięcznie.
  • Zgłoś tę pracę