Technik Farmaceutyczny - woj. śląskie
Dr.Max
Katowice, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Zatrudnimy Technika Farmaceutycznego na cały etat do : BUCZKOWICE, ŁAZISKA GÓRNE, MIKOŁÓW, BIELSKO-BIAŁA, MYSŁOWICE, SIEMIANOWICE, KATOWICE, CHORZÓW, BYTOM, RUDA ŚLĄSKA, SOSNOWIEC, GLIWICE.

Zakres obowiązków : wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept realizacja celów sprzedażowych apteki monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym przestrzeganie standardów firmy Dr.

Max Oczekujemy : wykształcenia : Technik farmaceutyczny umiejętności pracy w zespole wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych dużego zaangażowania w kontakty międzyludzkie otwartości, profesjonalizmu mile widziana znajomość programu KAMSOFT Oferujemy : stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane systemem premiowym możliwość rozwoju i doskonalenia swoich kompetencji ciekawą i pełną wyzwań pracę pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe, ZFŚS, opiekę medyczną i kartę MULTISPORT PLUS Poszukujemy również osoby chętne na dodatkowe godziny! Zapraszamy do aplikacji poprzez formularz.