Pracownik montażu - Operator maszyn
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Suchy Las, PL
1 d. temu
source : FACHPRACA

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy z branży materiałów budowlanych, poszukujemy pracowników na stanowiska produkcyjne.

Numer referencyjny : NAHA

Miejsce pracy : Suchy Las

Na tym stanowisku będziesz :

  • Wykonywać proste zadania montażowe
  • Obsługiwać maszyny produkcyjne
  • Sporządzanie raportów produkcyjnych
  • Pracować w systemie 3-zmianowym (możliwa praca w weekendy - dodatkowo płatna!)
  • Monitorować pracę urządzeń produkcyjnych
  • Sporządzać raporty produkcyjne
  • Oczekiwania wobec kandydatów :

  • Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Chęć do zdobywania nowych umiejętności
  • Obsługa komputera w co najmniej podstawowym zakresie
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Zestaw szkoleń stanowiskowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Aplikuj