Specjalista ds. energetycznych
Atmoterm SA
ul. Łangowskiego 4, Opole, PL
5 d. temu

Zapraszamy do współpracy na stanowisku :

Specjalista ds. ochrony środowiska)

Główne zadania na oferowanym stanowisku :

  • przygotowywanie dokumentacji i analiz technicznych z zakresu efektywności energetycznej;
  • współpraca z Klientem w zakresie realizowanych projektów;
  • analizowanie danych z procesów (zbieranie, opracowywanie, weryfikowanie danych);
  • przeprowadzanie wizji lokalnych i audytów energetycznych.
  • Zapraszamy do współpracy osoby :

  • z wykształceniem wyższym technicznym w dziedzinie energetyki, efektywności energetycznej, odnawialnych źródeł energii lub kierunków pokrewnych (energoelektronika, termodynamika, technika cieplna itp.);
  • wykazujące się umiejętnością logicznej analizy danych;
  • zaangażowane, komunikatywne, odpowiedzialne;
  • otwarte na poszerzanie wiedzy i rozwijanie umiejętności;
  • z czynnym prawem jazdy kat. B.
  • Dodatkowym atutem będzie :

  • doświadczenie w przeprowadzaniu audytów energetycznych i tworzeniu dokumentacji;
  • wiedza na temat pomocniczych procesów produkcyjnych, występujących w przedsiębiorstwach;
  • doświadczenie w zakresie obsługi oprogramowania typu : CERTO, ArCADia, Audytor OZC, inne pokrewne.
  • Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie z perspektywicznej branży ochrony środowiska;
  • dodatki pozapłacowe, tj. : karta Multisport, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku, możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu grupowym, wyjazdy integracyjne;
  • dogodną lokalizację biura w centrum Opola;
  • możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość rozwoju merytorycznego i współpracę z gronem specjalistów z różnych dziedzin;
  • wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia.
  • Nasza oferta skierowana jest również do osób niepełnosprawnych kontakt : +48 784 906 717.