Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.
Wrocław, dolnośląskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia jest Założycielem Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu, która w rankingu Perspektywy od lat uznawana jest za najlepszą niepubliczną uczelnię magisterską na Dolnym Śląsku oraz jeden z najważniejszych ośrodków akademickich w Polsce.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu

Miejsce pracy : Dolnośląska Szkoła Wyższa, ul. Strzegomska 55; Wrocław

Zakres obowiązków :

  • prowadzenie dokumentacji w procesie rekrutacji;
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w wewnątrz uczelnianym systemie;
  • zapewnienie obiegu dokumentacji pomiędzy działami współpracującymi;
  • udział w procesie wymiany informacji z klientem (obsługa osobista, telefoniczna, e-mailowa);
  • przygotowywanie danych i materiałów niezbędnych do przyjęcia kandydatów na studia;
  • uczestnictwo w działaniach promocyjnych m.in. udział w targach edukacyjnych, prowadzenie wysyłki materiałów promocyjnych, umawianie spotkania w wyznaczonych jednostkach;
  • obsługa kandydatów na studia.
  • Poszukiwane kompetencje :

  • wykształcenie wyższe lic. lub w trakcie studiów min. drugi rok studiów;
  • doświadczenie w obsłudze klienta;
  • biegłość w obsłudze pakietu MS Office;
  • umiejętności : pracy w zespole, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, radzenia sobie w sytuacjach dużego napięcia / natężenia ruchu;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Oferujemy :

  • umowę o pracę (na czas określony, z możliwością przedłużenia);
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • pracę 5 dni w tygodniu (również w soboty);
  • przyjazną i pomocną atmosferę w biurze;
  • dodatkowe dni urlopowe w roku.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych